Image
Firma Aktorskie podróże Ewa Andruszkiewicz to autorskie realizacje z myślą o dzieciach, kobietach i rodzinach, które z pasją artystki i miłośnika psychologii realizuję od 2013 roku w warszawskich placówkach edukacyjnych, klubach dla dzieci i firmach oraz hotelach rodzinnych i ośrodkach wypoczynkowych w różnych częściach Polski. 


Na stałe w ofercie firmy są warsztaty twórcze - aktorskie organizowane w kameralnych grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Grupy liczą od 8 do 15 uczestników.

Nie są to lekcje aktorstwa, a spotkania twórcze z elementami arteterapii. 
Adresowane są do wszystkich, którzy chcą się rozwijać i widzą w aktorstwie, podobnie jak ja, materiał motywujący do rozwoju.

Warsztaty trwają od 30 minut dla dzieci przedszkolnych, do 45 minut dla dzieci ze szkoły podstawowej i młodzieży oraz od 50 minut do 1h 30 minut w grupach dla dorosłych. Czas trwania warsztatów również ustalany jest w trakcie zamówień.

Moje warsztaty to czas twórczej pracy skupiający uwagę na świecie wyobraźni, emocji i zmysłów. 
Świadomość wyrażanych emocji, z akceptacją każdej stanowi ważny element zajęć.  Wiemy, że to co czujemy jest ważne, ale nie zawsze potrafimy to nazwać i właściwie wyrazić. Zarówno dzieci przedszkolne, młodzież i dorośli mają możliwość podczas spotkań przyjrzeć się co się z nimi dzieje, gdy wyobrażone miejsce, postać, zapach, dźwięk na nich wpływa. 

Każde spotkanie ma swój scenariusz i motyw przewodni - jest nim postać, miejsce, przedmiot, muzyka, temat, zjawisko. Grupa uczestniczy w zadaniach aktorskich skomponowanych pod motyw przewodni. Pojawiają się proste improwizacje w grupie, elementy psychodramy i drobne ćwiczenia pomocnicze. To również dobra zabawa w przyjaznej atmosferze kiedy zauważane są potrzeby uczestników i stopień gotowości na pracę nad sobą. 

Wszyscy uczestnicy biorą czynny udział w warsztatach. Jako aktorka zarysowuję w trakcie spotkań postaci, w które się wcielam, przygotowuje rekwizyty i elementy scenografii, z których korzystam by zainspirować uczestników do otwarcia się na proces twórczy i pomóc przy odczuwanym wstydzie, niepokoju czy zamknięciu. Podczas spotkań jest czas na rozmowę i przekazanie informacji o tym co się wydarzyło, co jest trudne albo co trzeba nazwać by komfortowo móc uczestniczyć w warsztatach.

Praca uczestnika jest bardzo indywidualna, zależna od potrzeb grupy i ilości uczestników. 

Warsztaty twórcze - aktorskie dla dzieci kierowane są do dzieci od 3 do 13 lat. Realizowne są w szkołach, przedszkolach, klubokawiarniach, firmach i hotelach.

Warsztaty twórcze - aktorskie dla młodzieży i dorosłych są zaproszeniem do "Podróży w głąb siebie". Praca w małej grupie daje możliwość świadomego, w wolnym rytmie przyglądania się sobie. Ciekawostką jest fakt, że spotkania realizowane są na podstawie scenariuszy zajęć twórczych - aktorskich dla dzieci, co ma zadanie ułatwić uczestnikowi kontakt ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Na codzień jako dorośli nie mamy miejsca i czasu by tak przywołać czas dzieciństwa. Jest to pomocne w kontakcie ze sobą, ale również w działaniach twórczych na zajęciach. Na zakończenie spotkania uczestnicy wypełniają karty pracy, aby nazwać odczucia i emocje, napiecia oraz cele. 


Firma Aktorskie podróże Ewa Andruszkiewicz 
to również:

Próby, podczas których powstają spektakle z udziałem dzieci i młodzieży np."Piracki sen"; "Nasza Afryka"; "W indiańskiej wiosce".  

Spotkanie literackie z warsztatami dla uczestników lub z udziałem gościa np. autora.

Interaktywne spotkanie artystyczno - edukacyjne czyli spektakl dla dzieci i rodzin o wartościowym przekazie z moim aktorskim udziałem. 

 


Zapraszam do kontaktu.
Ewa Andruszkiewicz
Aktualne informacje:
https://www.facebook.com/aktorskiepodroze

Kontakt:  
Aktorskie podróże Ewa Andruszkiewicz
info@ewaandruszkiewicz.pl
786 840 300
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

O mnie

Ewa Andruszkiewicz mgr sztuki, aktorka teatralna, telewizyjna i dubbingowa, lektorka, twórca i realizator Aktorskich podróży więcej...

©2023 Ewa Andruszkiewicz. All Rights Reserved. projekt i wykonanie: KreatywniGraficy

Search