Image
Firma Aktorskie podróże Ewa Andruszkiewicz to autorskie realizacje z myślą o dzieciach, kobietach i rodzinach, które z pasją artystki i miłośnika psychologii realizuję od 2013 roku w warszawskich placówkach edukacyjnych, klubach dla dzieci i firmach oraz hotelach rodzinnych i ośrodkach wypoczynkowych w różnych częściach Polski. 


Na stałe w ofercie firmy są warsztaty twórcze - aktorskie organizowane w kameralnych grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Grupy liczą od 8 do 15 uczestników.

Nie są to lekcje aktorstwa, a spotkania twórcze z elementami arteterapii. 
Adresowane są do wszystkich, którzy chcą się rozwijać i widzą w aktorstwie, podobnie jak ja, materiał motywujący do rozwoju.

Warsztaty trwają od 30 minut dla dzieci przedszkolnych, do 45 minut dla dzieci ze szkoły podstawowej i młodzieży oraz od 50 minut do 1h 30 minut w grupach dla dorosłych. Czas trwania warsztatów również ustalany jest w trakcie zamówień.

Moje warsztaty to czas twórczej pracy skupiający uwagę na świecie wyobraźni, emocji i zmysłów. 
Świadomość wyrażanych emocji, z akceptacją każdej stanowi ważny element zajęć.  Wiemy, że to co czujemy jest ważne, ale nie zawsze potrafimy to nazwać i właściwie wyrazić. Zarówno dzieci przedszkolne, młodzież i dorośli mają możliwość podczas spotkań przyjrzeć się co się z nimi dzieje, gdy wyobrażone miejsce, postać, zapach, dźwięk na nich wpływa. 

Każde spotkanie ma swój scenariusz i motyw przewodni - jest nim postać, miejsce, przedmiot, muzyka, temat, zjawisko. Grupa uczestniczy w zadaniach aktorskich skomponowanych pod motyw przewodni. Pojawiają się proste improwizacje w grupie, elementy psychodramy i drobne ćwiczenia pomocnicze. To również dobra zabawa w przyjaznej atmosferze kiedy zauważane są potrzeby uczestników i stopień gotowości na pracę nad sobą. 

Wszyscy uczestnicy biorą czynny udział w warsztatach. Jako aktorka zarysowuję w trakcie spotkań postaci, w które się wcielam, przygotowuje rekwizyty i elementy scenografii, z których korzystam by zainspirować uczestników do otwarcia się na proces twórczy i pomóc przy odczuwanym wstydzie, niepokoju czy zamknięciu. Podczas spotkań jest czas na rozmowę i przekazanie informacji o tym co się wydarzyło, co jest trudne albo co trzeba nazwać by komfortowo móc uczestniczyć w warsztatach.

Praca uczestnika jest bardzo indywidualna, zależna od potrzeb grupy i ilości uczestników. 

Warsztaty twórcze - aktorskie dla dzieci kierowane są do dzieci od 3 do 13 lat. Realizowne są w szkołach, przedszkolach, klubokawiarniach, firmach i hotelach.

Warsztaty twórcze - aktorskie dla młodzieży i dorosłych są zaproszeniem do "Podróży w głąb siebie". Praca w małej grupie daje możliwość świadomego, w wolnym rytmie przyglądania się sobie. Ciekawostką jest fakt, że spotkania realizowane są na podstawie scenariuszy zajęć twórczych - aktorskich dla dzieci, co ma zadanie ułatwić uczestnikowi kontakt ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Na codzień jako dorośli nie mamy miejsca i czasu by tak przywołać czas dzieciństwa. Jest to pomocne w kontakcie ze sobą, ale również w działaniach twórczych na zajęciach. Na zakończenie spotkania uczestnicy wypełniają karty pracy, aby nazwać odczucia i emocje, napiecia oraz cele. 


Firma Aktorskie podróże Ewa Andruszkiewicz 
to również:

Próby, podczas których powstają spektakle z udziałem dzieci i młodzieży np."Piracki sen"; "Nasza Afryka"; "W indiańskiej wiosce".  

Spotkanie literackie z warsztatami dla uczestników lub z udziałem gościa np. autora.

Interaktywne spotkanie artystyczno - edukacyjne czyli spektakl dla dzieci i rodzin o wartościowym przekazie z moim aktorskim udziałem. 

 


Zapraszam do kontaktu.
Ewa Andruszkiewicz
Aktualne informacje:
https://www.facebook.com/aktorskiepodroze

Kontakt:  
Aktorskie podróże Ewa Andruszkiewicz
info@ewaandruszkiewicz.pl
786 840 300
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

O mnie

Ewa Andruszkiewicz mgr sztuki, aktorka teatralna, telewizyjna i dubbingowa, lektorka, twórca i realizator Aktorskich podróży więcej...

©2024 Ewa Andruszkiewicz. All Rights Reserved. projekt i wykonanie: KreatywniGraficy

Search